Програма житлових субсидій

subsidiaШановний споживачу!

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Ми надсилаємо Вам бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення за адресою:

02121, м. Київ, Харківське шосе, 176-Г

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управління соціального захисту населення за телефонами:

563-96-42, 563-99-70

або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України Все про житлові субсидії.

 

Також, ви можете скористатися документами з нашого сайту:

1. Інструкції про порядок заповнення бланку “Заяви про призначення житлової субсидії” та ”
Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії”

 

2. Заява про призначення житлової субсидії

Зразок заяви про призначення житлової субсидії

Зразок заяви про призначення житлової субсидії

 

3. Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Зразок деклараціЇ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Зразок деклараціЇ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Ця інформація була отримана від Дарницької районної державної адміністрації в м. Києві. Будь ласка, всі питання прямуйте або до горячої лініїї, або до районної адміністрації.