"Флагман." інформує №5

21 лютого 2012р.
  • відбулась зустріч представників ОСББ «Флагман.» і ТОВ «Новобудова» з оглядом технічного стану житлового комплексу: насосна, ІТП, підвал, місця загального користування. Генеральному директору ТОВ «Новобудова» направлені зауваження по технічному стану з метою їх усунення.
23 лютого 2012р.
  • правлінням ОСББ «Флагман.» спільно з представниками ТОВ «Новобудова» зняті показання будинкових лічильників тепла, води, електроенергії і оформлені відповідними актами, які підписані «Флагманом.». Станом на 27.02.12р. «Новобудова» не повернула підписані нею акти.
24 лютого 2012р.
  • відбулась зустріч представників адміністрації «Флагмана.» з керівництвом ТОВ «Новобудова». Генеральний директор наполягає на тому, щоб ОСББ «Флагман.» взяло на себе дебіторсько-кредиторську заборгованість по житловому комплексу, яка вже становить близько 100000грн. При цьому керівництво «Новобудови» відмовляється поки що передавати паспортну справу, списки власників квартир і до сих пір немає письмового підтвердження про їх готовність передати будинок 29 лютого.

Правління

(Comments are closed)